Алгоритм підготовки творчого дитячо-юнацького колективу до отримання або підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив», «Народний художній колектив» та вирішення найпоширеніших ситуацій, проблем та помилок

Четвер 11:00-13:00, каб. 217а

Краснопеєва Ірина

30 осіб

6 год

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Анотація

Що робити для отримання почесного звання «Зразковий художній колектив», «Народний художній колектив»? Чи реально підготувати дитячий колектив для отримання звання? Як досягти мети? Який алгоритм дій?

Мета та завдання

Полягає в необхідності підготовки керівників та педагогів колективів і гуртків закладів освіти міста Києва на основі сучасної державної освітньої політики та концепції Нової української школи, які отримують можливість бути в авангарді суспільних та освітніх перетворень, успішних, умотивованих, компетентних, які стануть агентами сучасних змін і опанують новітні практики, технології, методики, форми та методи професійної діяльності.

Очікувані результати

Отримання комфортного і безпечного регламенту та впевненість при підготовки заходу.

Цільова аудиторія

Керівники дитячих художніх колективів та методисти закладів освіти із досвідом роботи в освітньому процесі та мистецьких проектах і всі, кому цікаві сучасні технології ефективного управління та всім, хто цікавиться сферою педагогічного зростання.

Програма

Завантажити програму підвищення кваліфікації