Денна форма навчання

Категорії offline:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
loader

Мистецтво стінопису

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків закладів освіти, вчителів середньої загальної освіти, майстрів виробничого навчання та викладачів коледжів, методистів закладів позашкільної освіти.

Копилова Юлія

Понеділок 11:00-13:30, каб.112

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Основи та секрети писанкарства

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків закладів позашкільної освіти, вчителів початкової та середньої загальної освіти, вихователів дошкільних закладів (старші групи), методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців, кому може бути потрібне та корисне володіння техніками писанкарства.

Котліна Анна

П'ятниця 10:00-13:00, каб.121

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Стрес-менеджмент у психологічній діяльності

Для кого: Вчителі ЗЗСО, керівники гуртків, методисти.

Гайдаржи Олена

Вівторок, Середа, Четвер 11:00-13:00, каб. 314-а

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Профілактика професійного вигорання як умова ефективної діяльності педагогічних працівників

Для кого: Педагоги, практичні психологи, психологи, методисти, керівники гуртків.

Бурмак Альона

Вівторок 11:00-13:00, каб. 222

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Профілактика булінгу в закладах освіти

Для кого: Керівники гуртків, учителі, вихователі ГПД, психологи, керівники підрозділів, методисти закладів освіти.

Тарасенко Ольга

Вівторок 11:00-12:30, бібліотека

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Мотивація педагогічних працівників закладу освіти

Для кого: керівники гуртків, учителі, вихователі ГПД, психологи, керівники підрозділів, методисти закладів освіти.

Тарасенко Ольга

Середа 11:00-14:00, бібліотека

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Психологія ефективного управління

Для кого:

Долгова Олександра

Четвер, П'ятниця 11:00-13:00, бібліотека

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Туристсько-краєзнавча діяльність у позашкільному освітньому просторі

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків, методистів, завідувачів кабінетів туристсько-краєзнавчого напряму закладів позашкільної освіти, а також вчителів середньої загальної освіти, інших фахівців, які у своїй роботі використовують методи та засоби туризму та краєзнавства.

Воронков О. І., Карачевський О. С., Васильєва Н. П., Кухарська О. М.

Вівторок, П'ятниця 14:00-17:20, каб. 320. Неділя 10:00-15:00, на місцевості

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Майстер-клас як метод самовдосконалення та розвитку художніх здібностей

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків закладів позашкільної освіти, вчителів початкової та середньої загальної освіти, вихователів дошкільних закладів освіти, методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Скалозуб Н. Д.

Середа 11:00-13:00, каб. 220

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Алгоритм підготовки творчого дитячо-юнацького колективу до отримання або підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив», «Народний художній колектив» та вирішення найпоширеніших ситуацій, проблем та помилок

Для кого: Керівники дитячих художніх колективів та методисти закладів освіти із досвідом роботи в освітньому процесі та мистецьких проектах і всі, кому цікаві сучасні технології ефективного управління та всім, хто цікавиться сферою педагогічного зростання.

Краснопеєва Ірина

Четвер 11:00-13:00, каб. 217а

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Основи освітнього менеджменту

Для кого: Курс призначений для завідувачів відділами та методистів закладів позашкільної освіти, методистів методичних кабінетів (центрів).

Голубенко Людмила

Середа 16:00-18:00, бібліотека

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Кераміка

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків закладів позашкільної освіти, вчителів початкової та середньої загальної освіти, вихователів дошкільних закладів освіти, методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Рябчук Анастасія

Вівторок 11:00-13:30, каб. 205

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Бісерне рукоділля: від вміння до мистецтва. «КВІТИ З БІСЕРУ НА ДРОТІ»

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти, вчителів початкової освіти, вчителів образотворчого мистецтва методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Ровинська Людмила

Четвер 11:00-13:00, каб. 220

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Бісерне рукоділля: від вміння до мистецтва. Курс «ПОЧАТКІВЕЦЬ» і Курс «МОЯ Україна – очима дитини»

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти, вчителів початкової освіти, вчителів образотворчого мистецтва методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Ровинська Людмила

Четвер 11:00-13:00, каб. 220

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Чарівний світ вишивки

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків закладів позашкільної освіти, вчителів початкової та середньої загальної освіти, викладачів технологій, методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Ключник Наталія

Вівторок 11:00-13:00, каб. 220

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Художня обробка шкіри

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків закладів позашкільної освіти, вчителів початкової освіти та вчителів технологій, методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Ключник Наталія

Четвер 13:30-15:30, каб. 220

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Творити освіту через мистецтво

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти, вчителів початкової освіти, вчителів образотворчого мистецтва методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Кожаєва Тетяна Олексіївна

Середа 11:00-13:00, каб. 110

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Декоративний графічний пейзаж

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти, вчителів початкової освіти, вчителів образотворчого мистецтва методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Елланська Світлана

Середа 11:30-13:30, каб. 135

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Візуалізація музики. Кольоровий слух

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти, вчителів початкової освіти, вчителі образотворчого мистецтва, методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Елланська Світлана

Понеділок 11:30-13:30, каб. 135

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму

Лекція з історії українського образотворчого мистецтва: три художники

Для кого: Курс може бути рекомендований для керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти, вчителів початкової освіти, вчителі образотворчого мистецтва, вихователів дошкільних закладів освіти, методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Елланська Світлана

Понеділок 11:30-13:30, каб. 135

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Завантажити програму