Бісерне рукоділля: від вміння до мистецтва. Курс «ПОЧАТКІВЕЦЬ» і Курс «МОЯ Україна – очима дитини»

Четвер 11:00-13:00, каб. 220

Ровинська Людмила

10 осіб

36 год

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Анотація

Виготовлення найпростіших іграшок та сувенірів 2Д і 3Д, іграшок та сувенірів для створення тематичних композицій: «Козаки», «Чумаки», «Шевченкове село», «Герої українських казок»; обговорення можливості втілення казково-поетичного бачення історичних подій у тематичних композиціях, створення кількох іграшок на вибір; особливості створення 3Д-виробів.

Мета та завдання

Надання теоретичних знань про бісерне рукоділля в цілому і про створення бісерних виробів з допомогою дрота та жилки зокрема; опанування технологією та формування практичних навичок при розкритті особливостей створення бісерних виробів з допомогою дрота та жилки.

Очікувані результати

Розширення поняття про різновиди вишивки, сприяння оволодінню навичками та прийомами роботи з інструментами і матеріалами, розвиток творчого підходу до виконання роботи.

Цільова аудиторія

Курс може бути рекомендований для керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти, вчителів початкової освіти, вчителів образотворчого мистецтва методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Програма

Завантажити програму підвищення кваліфікації