Художня обробка шкіри

Четвер 13:30-15:30, каб. 220

Ключник Наталія

15 осіб

6 год

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Анотація

Знайомство з художньою обробкою шкіри, з технологією виготовлення квітів зі шкіри; ознайомлення з матеріалами та інструментами; робота з ілюстративним матеріалом; виготовлення лекал для квітів, листя, прикраси зі шкіри; розкрій шкіри за лекалами, обробка деталей клейовим розчином, формування об’ємних пелюсток та листя; складання квітки з окремих деталей; оформлення готової прикраси.

Мета та завдання

Надання теоретичних знань про вишивку в цілому і про створення окремих робіт; опанування технологією та формування практичних навичок з роботою зі шкірою; опанування методиками навчання дітей цим технологіям; удосконалення прийомів праці відповідно до віку та особливостей дитини.

Очікувані результати

Розширити поняття про технологію виготовлення квітів зі шкіри, сприяти оволодінню навичками та прийомами роботи з інструментами і матеріалами, розвивати творчий підхід до виконання роботи.

Цільова аудиторія

Курс може бути рекомендований для керівників гуртків закладів позашкільної освіти, вчителів початкової освіти та вчителів технологій, методистів закладів позашкільної освіти, інших фахівців.

Програма

Завантажити програму підвищення кваліфікації