Вебінар «Алгоритм підготовки дитячого творчого колективу щодо присвоєння, підтвердження, позбавлення почесних звань «Зразковий художній колектив», «Народний художній колектив»»

Ірина Краснопеєва

2 години

Зареєструватися

Анотація

Що робити для отримання почесного звання «Зразковий художній колектив», «Народний художній колектив»? Чи реально підготувати дитячий колектив для отримання звання? Як досягти мети? Який алгоритм дій?

Мета та завдання

полягає в необхідності підготовки керівників та педагогів колективів і гуртків закладів освіти міста Києва на основі сучасної державної освітньої політики та концепції Нової української школи, які отримують можливість бути в авангарді суспільних та освітніх перетворень, успішних, умотивованих, компетентних, які стануть агентами сучасних змін і опанують новітні практики, технології, методики, форми та методи професійної діяльності.

Цільова аудиторія

керівники дитячих художніх колективів та методисти закладів освіти із досвідом роботи в освітньому процесі та мистецьких проектах і всі, кому цікаві сучасні технології ефективного управління та всім, хто цікавиться сферою педагогічного зростання.