Стрес-менеджмент у психологічній діяльності

Вівторок, Середа, Четвер 11:00-13:00, каб. 314-а

Гайдаржи Олена

15 осіб

6 год

ЗареєструватисяОтримати сертифікат

Анотація

Професія вчителя висуває серйозні вимоги до емоційної складової його особистості. Відомий український педагог В. О. Сухомлинський зазначав, що це – «робота серця і нервів». Для того щоб справлятися з професійними завданнями вчитель потребує допомоги у формуванні необхідних якостей, вмінь та навичок, спрямованих на збереження емоційних резервів, пошук нових ресурсів і подолання стресових ситуацій в роботі. Саме тому дана програма орієнтована на збереження психологічного здоров’я педагогів, їхній професійний розвиток і особистісне зростання.

Мета та завдання

Метою програми є розвиток емоційної стійкості педагогів за допомогою поглиблення знань про стрес та опанування навичок управління стресом. Основні завдання програми: ознайомлення з поняттям стресу та способами його подолання; виявлення особистих ресурсів у подоланні стресових ситуацій; розвиток навичок прийняття рішень та управління часом; опанування технік емоційної саморегуляції та способів управління стресом.

Очікувані результати

У результаті відвідання курсу слухачі розширять свої знання про поняття «стрес» та «стресостійкість»; навчатися розпізнавати стресовий стан у себе та інших; розвинуть навички вірно оцінювати свої ресурси, приймати оптимальні рішення, ефективно керувати часом та планувати; здобудуть знання про способи управління стресом та методи емоційної саморегуляції, навчатися виконувати релаксаційні вправи.

Цільова аудиторія

Вчителі ЗЗСО, керівники гуртків, методисти.

Програма

Завантажити програму підвищення кваліфікації